Top van 2017

 In Belgie, Frankrijk, Haar en Zo, Haarvisie, Le Départ, Luxemburg, Nederland, Opleiding, Ploegmakers, Studio Barbier, Trusted, Trusted Great Lengths kapper

2018 is begonnen, hier is de top van 2017

Op aanvraag van vele klanten, en naar goeder trouw presenteren wij de Great Lengths kappers die in 2017 de meeste haarstrengen plaatsten.

1 Studio Barbier Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/studio-barbier
2 Haarvisie Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/haarvisie
3 Kapsalon Ploegmakers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-ploegmakers
4 John Beerens Haarstudio
5 Sublime Hair Extensions
6 Hairline’s Zen Coiffure
7 De Corbie
8 Guest
9 Martinhair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/martinhair
10 Atelier Bonjé Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/atelier-bonje
11 Haarhuis van Tongeren
12 Le Départ Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/le-depart
13 Assink Pure Identity Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/assink-coiffures-pure-identity
14 Yourop Intercoiffure Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/yourop-intercoiffure
15 Mille n’hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/mille-nhair
16 Barbara Fancy Hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/barbara-fancy-hair
17 Kapsalon Theatro Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-theatro
18 Intercoiffure La Coiffe (Mertert) Trusted
19 L.O.K. Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/l.o.k.
20 Salon Seven Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/seven-salon
21 Creativo Haarmode
22 Create by Mos Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/create-by-mos
23 Creazione Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/creazione
24 De Jager Haarstudio (Molenp) Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/haarstudio-eric-de-jager
25 Kapsalon Kreatief Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-kreatief
26 Kapsalon Aura Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-aura
27 Ronny’s Hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/ronnys-hair
28 Hairstyling Tamara
29 Ray van den Berg Kappers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/ray-van-den-berg-kappers
30 At Mel’s
31 Couleur couleur
32 Golden Cut Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/golden-cut
33 Twins – Sisters in Hair
34 Pierôt Coiffures & Beauté Amsterdam
35 Salon Thijssen
36 Michel Arendsen Kappers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/michel-arendsen-kappers
37 House of Hair (Beverwijk) Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/house-of-hair
38 Carlsson Culture Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/carlsson-culture
39 By Wendys
40 Starline Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/starline
41 Cosmo Hilversum Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/cosmo-hilversum
42 Salon van Diemen Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/salon-van-diemen
43 Hair & More by Karine Uvijn Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hair-more-by-karine-uvijn
44 Hairwellness Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/lindsey-hairwellness-coiffure
45 Hair and the city Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hair-and-the-city
46 Hairstudio Enjoy Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/enjoy
47 Hairways Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hairways
48 Bella due
49 Hairstation Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hairstation
50 Bob Jansen Hair & Make-up
1 Haarvisie Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/haarvisie
2 Kapsalon Ploegmakers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-ploegmakers
3 John Beerens Haarstudio
4 Martinhair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/martinhair
5 Haarhuis van Tongeren
6 Le Départ Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/le-depart
7 Assink Pure Identity Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/assink-coiffures-pure-identity
8 Yourop Intercoiffure Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/yourop-intercoiffure
9 Barbara Fancy Hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/barbara-fancy-hair
10 Kapsalon Theatro Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-theatro-v.o.f.
11 L.O.K. Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/l.o.k.
12 Creativo Haarmode
13 Create by Mos Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/create-by-mos
14 De Jager Haarstudio (Molenp) Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/haarstudio-eric-de-jager
15 Kapsalon Kreatief Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-kreatief
15 Kapsalon Aura Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kapsalon-aura
16 Ronny’s Hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/ronny’s-hair
17 Ray van den Berg Kappers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/ray-van-den-berg-kappers
18 At Mel’s
19 Twins – Sisters in Hair
20 Pierôt Coiffures & Beauté Amsterdam
21 Salon Thijssen
22 Michel Arendsen Kappers Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/michel-arendsen-kappers
23 House of Hair (Beverwijk) Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/house-of-hair
24 Carlsson Culture Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/carlsson-culture
25 By Wendys
26 Cosmo Hilversum Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/cosmo-hilversum
27 Salon van Diemen Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/salon-van-diemen
28 Hair and the city Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hair-and-the-city
29 Hairways Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hairways
30 Bob Jansen Hair & Make-up
1 Studio Barbier Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/studio-barbier
2 Sublime Hair Extensions
3 Hairline’s Zen Coiffure
4 De Corbie  https://www.greatlengths.academy/trusted/de-corbie
5 Guest
6 Atelier Bonjé Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/atelier-bonje
7 Mille n’hair Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/mille-nhair
8 Salon Seven Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/seven-salon
9 Creazione Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/creazione
10 Hairstyling Tamara
11 Couleur couleur
12 Starline Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/starline
13 Hair & More by Karine Uvijn Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hair-&-more-by-karine-uvijn
14 Hairwellness Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/lindsey-hairwellness-&-coiffure
15 Hairstudio Enjoy Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/enjoy
16 Hairstation Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/hairstation
17 Redken Hairdressing
18 Hairateljée Dekeyser
19 Julena
20 De Corbie II -Diest Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/de-corbie
21 Le salon du Zoute VTO.I Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/le-salon-du-zoute
22 Hairteam Lookx Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/lookx
23 Camillo Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/camillo
24 Kavana Coiffure Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/kavana
25 Jacques Dessange – Louise Hair
26 Heads Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/heads-hairdressing
27 Hairstyling Di Niente
28 Hostyn Petra Trusted https://www.greatlengths.academy/trusted/lefevre
29 Coif-Hair
30 Franck De Nice
Recent Posts

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

0

Start typing and press Enter to search

create-by-mos